Polityka Prywatności  Ochrona danych osobowych

Informacje ogólne


Firma BG technology zadbała o prawo do prywatności uzytkowników sklepu e-odbojnica.pl chroniąc ich dane osobowe .Dzięki odpowiednim rozwiązaniom systemowym zapobiegamy w skuteczny sposób ingerencji osób trzecich w prywatność użytkowników sklepu.
Przeglądając ofertę sklepu e-odbojnica.pl, szukając informacji bądź zamawiając towar na stronie e-odbojnica.pl, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się stronie www.e-odbojnica.pl. BG TECHNOLOGY Jako właściciel portalu Odbojnica.pl oraz sklepu e-odbojnica.pl, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w Polityce Prywatności. Wprowadzenie zmian nie wpływa oczywiście na zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników BG TECHNOLOGY (odbojnica.pl)


Dane osobowe


Rejestracja w sklepie e-odbojnica.pl nie jest konieczna do dokonania zakupów, ale umożliwia użytkownikowi użycie dodatkowych opcji oraz korzystanie z rabatów przy wiekszych zakupach. Dane personalne, które należy podać w formularzu rejestracyjnych, to między innymi: imię i nazwisko, login i hasło, niezbędne do składania zamówień na e-odbojnica.pl. Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych, w formularzu rejestracyjnym należy wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów BG Technology Przez przetwarzanie danych osobowych, rozumiemy wykorzystywanie ich wyłącznie w celu dokonania realizacji zamówienia tj. wystawienie listu przewozowego, wysłanie faktury za towar, kontakt w celu informacji o przesyłce. Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru.


Użytkownik składający zamówienie w sklepie e-odbojnica.pl, który wcześniej nie dokonał rejestracji, musi wypełnić formularz z danymi dotyczącymi wysyłki towaru. Każdy użytkownik ma prawo do wglądu oraz poprawiania podanych danych. Jest to możliwe poprzez kontakt z operatorem sklepu lub bezpośrednio na stroniee-odbojnica.pl przez formularz edycji danych użytkownika (w przypadku użytkowników posiadających swoje konto – tzn. login i hasło).Usunięcie konta użytkownika


Każdy użytkownik, który założył konto w sklepie e-odbojnica.pl, może skorzystać z możliwości usunięcia konta w dowolnie wybranym czasie. Zostanie ono skasowane niezwłocznie bądź po zrealizowaniu przypisanych mu zamówień. Usunięte zostaną wszystkie dane wraz z adresem e-mail znajdującym się w bazie danych. Nie ma możliwości odtworzenia usuniętego konta. Klient będzie musiał ponownie je założyć oraz podać wszystkie dane.

Bezpieczeństwo danych


Sklep internetowy e-odbojnica.pl jest zbudowany w oparciu o zaawansowane technologicznie oprogramowanie co gwarantuje zabezpieczenie przed przeniknięciem zawartych na naszych stronach danych do osób trzecich.

jak wykorzystujemy Twoje dane?


Dane zebrane o Kliencie w żadnym wypadku nie są sprzedawane podmiotom trzecim. Dane uzyskane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane jedynie w celu realizacji transakcji, w tym pobrania należnej kwoty oraz wysyłki towaru. W celu obciążenia karty kredytowej, dane Klienta mogą być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze, a firmie przewozowej w celu dostarczenia przesyłki.
Poowyższe dane zbierane są automatycznie o każdym z użytkowników strony. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane Klienta mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W sytuacji naruszenia Regulaminu sklepu, naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.


 
Jak kontaktujemy sie z klientem ?


Jeśli dokonałeś zakupu towaru, otzrymasz od nas wiadomości e-mail dotyczące stanu realizacji zamówienia. Możliwy jest również kontakt telefoniczny.


Wykorzystanie ciasteczek (ang. cookies)


Podczas korzystania z naszej strony www możemy wykorzystywać tzw. ciasteczka służące weryfikacji.


Zmiany naszej polityki prywatności


BG Technology zastrzegają sobie prawo zmiany powyższej Polityki Prywatności poprzez publikację nowej Polityki Prywatności na tej stronie.


Zasady bezpieczeństwa


W sytuacji wzajemnego korzystania z jednego komputera wraz z osobami trzecimi, po zakończeniu korzystania z usług sklepu e-odbojnica.pl, należy pamiętać o wylogowaniu się, by nikt nie mógł korzystać lub modyfikować zasobów Klienta lub informacji jego dotyczących.
Dane podane przez Klienta podczas składania zamówienia znane są tylko jemu oraz BG Technology( włąsciciel portalu odbojnica.pl oraz sklepu e-odbojnica.pl )
Gwarantujemy nieujawnianie ich nikomu. Drogi kliencie ostrzegamy byś również zachował ostrożność w udostępnianiu swoich danych do logowania innym osobom.